Team Leader |Analytické Projekty|

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
20-13-405177
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o možnost pracovat v mezinárodní chemické/biochemické/farmacuetické firmě? Máte již zkušenosti v oblasti vedení či koordinace analytických projektů?

Chete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu, která nabízí nadstandartní plat a skvělé benefity?

Firma nabízí možnost pracovat na velkých projektech, kde můžete realizovat jak sám/sama sebe, tak i své nápady!

Tyhle zodpovědnosti a náplň práce bude Váš denní chleba:

  • Zajišťovat efektivní chod Analytického projektového týmu včetně organizační a ekonomické stránky
  • Vést tým 30 odborníků, poskytovat podporu a spolupracovat s laboratoří a Oddělením zajištění kvality při řešení analytických problémů
  • Účastnit se organizace projektů, řešení odchylek a sledování harmonogramu
  • Podporovat Oddělení zajištění kvality při auditech, komunikovat s klienty a udržovat jejich spokojenost
  • Zavádět a dohledávat procesy podle standardů cGMP a legislativních požadavků.
  • Schvalovat dokumentaci, vzdělávat se a investovat do profesního růstu
  • Zodpovídat za CAPA, změny, připomínkování smluv a spolupracovat s dalšími odděleními a vedením společnosti
  • Vedení procesů v rámci oborů: chemie, biochemie a farmacie
Požadavky
  • VŠ se zaměřením chemie, biochemie nebo farmacie
  • Zkušenosti v oblasti analýzy malých molekul, s důrazem na jejich charakterizaci a stanovení, včetně použití chromatografie, hmotnostní spektrometrie a titrační analýzy
  • Nutnost zkušeností z laboratoře
  • AJ na profesionální úrovni (C1)
  • Ideálně zkušenost s vedením týmu
  • výborné organizační schopnosti, pro-aktivní přístup k řešením problémů
  • režim SVP výhodou
  • LIMS a SAP výhodou
  • pokročilou znalost MS Office
Benefity
  • Dovolená 25 dní
  • projekty v rámci celé firemní skupiny
  • finanční bonusy
  • mobilní tarif
  • penzijní pojištění
  • multisportka
  • bonusy do cafeterie
  • stravenkový paušál
  • flexibilní pracovní dobu