SW tester/testerka - embedded software

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340030
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi tester a chceš, aby Tvá práce dávala smysl?

Pojď s námi vylepšovat lidské životy.

Dělal bys softwarové testy na medicínských zařízeních a v simulacích.

Navrhoval a prováděl aplikační testy (Qt framework a Python), systémové testy (embedded Linux, Bash).

A také by ses podílel na návrhu software, máme rádi lidi s vlastním nápadem :-).

Spolupracoval bys s celým týmem, který se na vývoji přístroje podílí a opravdu je to baví.

Pokud jsi technický příznivec, půjčíme Ti i nějaké testovací stroje k soukromým účelům.

Do projektů jsme zapálení a střídáme si pracovní místa tak, aby se nám co nejlépe o dané věci komunikovalo, má to velký úspěch viditelný nejen při progresu projektu, ale také na viditelné spokojenosti celého týmu :-).

Požadavky
  • aktivní zájem o testování SW a zkušenosti z tohoto oboru
  • technické myšlení
Benefity
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zajímavé technologické projekty z medcal oboru
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Kafetérie a občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce