SW Test Engineer | Embedded | až 80 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-360452
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš být součástí moderní IT firmy? Hledáme parťáka se znalostí automatizovaného testování a vývoje embedded SW. Začni pracovat v neformálním prostředí, kde panuje pohodová atmosféra!

Pokud Tě baví elektronika, mechanika a auťáky, potom Tě naše projekty s mezinárodním přesahem pohltí.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojní či elektrotechnika)
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním a vývojem embedded SW PODMÍNKOU
  • Angličtina alespoň B1 - technická AJ - komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí
  • Zkušenosti s testováním za pomocí simulátorů (SIL, HIL, apod.) VELKOU VÝHODOU!
  • Zkušenosti s programováním nebo skriptovacími jazyky (např. Python, VBScript) nejsou podmínkou, ale ulehčí Ti start!
  • Zkušenosti s konfigurací nástrojů pro správu verzí (SVN, ClearCase, apod.) VÝHODOU
  • dobrá angličtina je důležitá pro komunikaci se zákazníky a týmy v zahraničí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays
  • Stravenky 100 Kč
  • Čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance až do výše 60.000,- Kč
  • Příspěvek při narození dítěte ve výši 10.000,- Kč
  • Bezúročná finanční půjčka až do výše 200.000 Kč po 2 letech ve společnosti, případně možno i v tíživé situaci dříve než po 2 letech – nicméně viz. rozhodnutí představenstva
  • Finanční podpora při dlouhodobé nemoci
  • 5 dní placeného studijního volna
  • Mulstisportka
  • 2x týdně sportovní aktivita (badminton, futsal)
  • Odborné knihy k zapůjčení
  • AJ
  • Teambuildingy máme, kafe/čaje na pracovišti zdarma také

HO - max. 5 dnů v měsíci a max. 50 dnů v roce, ale je to na individuální domluvě, jsou tam lidi, kteří třeba nějaký čas pracují jen z domu

PD - 40 hod týdně, 9-15 pevná