SW Architekt/Vývojář

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-15-359459
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aktuálně hledáme někoho na pozici vývojář a softwarový architekt junior. Zajímá tě oblast IT? Říká ti něco pojem RPA a ovládáš angličtinu? Jestli tě pozice zaujala, neváhej se nám ozvat. :)

Co budeš dělat?

  • Rozvíjet IoT platformy
  • Automatizovat síťové prostředí zákazníků
  • Přenášet data ze senzorů do softwarové platformy
  • Zpracovávat data ze síťové infrastruktury, přenášet je do dohledových řešení nebo ITSM
  • Řídit aktivní prvky sítě pomocí aplikačních rozhraní
  • Korelovat data z různých zdrojů
Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • Zkušenost s aplikačními rozhraními a s databázovým prostředím
  • Umět vyvíjet v cloudovém prostředí
  • Rozhled a zájem o softwarovou architekturu a vývoj moderního softwaru
  • Ovládat jazyk Python a ještě jeden další
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu

VÝHODOU

  • Znalost softwaru Ansible či jiných podobných nástrojů
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Seznam odpracovaných projektů
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Flexipasy
  • Multisport kartu
  • Notebook a telefon
  • Home office
  • Možnost certifikace
  • Moderní pracoviště poblíž stanice metra (Nové Butovice)
  • Práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
  • Možnost osobního růstu
  • Prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení