SVÁŘEČSKÝ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-30-345737
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme svářečského inženýra, který má zkušenosti ze strojírenské firmy a momentálně hledá nové možnosti.

Pokud jste to vy, nebo někdo koho znáte, neváhejte. Zašlete nám životopis!

Na pozici svářečského inženýra Vás čeká:

  • vedení technické dokumentace a tvorba nové
  • zodpovědnost za vytváření nových svařovacích postupů a technologií
  • dozor nad svářecími pracemi a kontrola kvality
Požadavky
  • strojní vzdělání a odbornou kvalifikaci Evropského svářečského inženýra EWE
  • zkušenosti na pozici svářečského inženýra ze strojírenské výroby
  • dobrou znalost anglického jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování v závodní kantýně
  • příspěvek na další vzdělávání, popřípadě kulturu a sport