Svářeč s MIG/MAG nebo TIG, 1 směna, Třebíčsko

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
20 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
6-21-341063
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme svářeče ! Zn. KMENOVÝ STAV !

Žádné noční směny! A dokonce ani žádné odpolední směny!

Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci a máte kurz pro nějakou z výše uvedených metod svařování, hledáme právě Vás!

- bodování a svařování potrubních celků metodou MIG/MAG nebo TIG

Požadavky

- vzdělání ve strojírenském oboru PODMÍNKOU
- min. kurz pro metodu svařování MIG/MAG nebo TIG
- orientace ve výkresové a technologické dokumentaci
- praxe ve strojírenské výrobě a svařování VÝHODOU

Benefity

- 5 týdnů dovolená
- 3 dny zdravotního volna
- docházkový bonus
- příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy
- možnost profesního růstu