SVÁŘEČ l HRADEC KRÁLOVÉ l NÁSTUP IHNED

Referenční číslo
5-21-343756
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud máte zájem pracovat pro stabilní společnost v HRADCI KRÁLOVÉ, pak je naše nabídka určena právě VÁM!

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici SVÁŘEČ.

Pokud Vám nevadí pracovat na směny, pošlete nám svůj životopis a dozvíte se více.

Požadavky
  • ochota pracovat na směny
Benefity
  • Příplatek za odpolední směnu NAD rámec zákoníku práce
  • EXTRA BONUS 250 Kč za směnu při práci v sobotu, neděli a ve svátek
  • Příplatek za práci v sobotu a v neděli NAD rámec zákoníku práce
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Oběd od 30 Kč
  • Firemní kantýna
  • Bonusový systém CAFETERIA (3600 Kč/rok)
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
  • Příspěvek na dětský tábor 1500 Kč
  • Firemní akce
  • Odměny za životní či pracovní výročí
  • Příspěvek na praní pracovního oblečení 200 Kč/měsíc
  • Mzda vždy vyplácena včas
  • Možnost parkování zdarma