SVÁŘEČ

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-30-345821
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stabilní firmu v PŘEROVĚ hledáme SVÁŘEČE.

Pracovní náplň:

  • oprava konstrukcí mechanických dílů
  • opravy částí po případném poškození
Požadavky
  • praxe v oboru vítána
  • základní zkoušku pro řezání plamenem ZP 311-2 1.1.
  • úřední zkoušku pro svařování v ochranné atmosféře metodou 135
  • v průběhu roku stabilizační příspěvek a podíly na hospodaření společnosti
  • po roce pracovního poměru ve společnosti podpora životního pojištění a penzijního připojištění v částce 2000 Kč měsíčně
  • po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou v částce 2500 Kč pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky v částce 1500 Kč na osobu
  • podpora sportu, kultury a zdraví ve výši až 2000 Kč ročně
  • příspěvek na stravování
  • týden placeného volna, 1 den sick day