SVÁŘEČ 1 směna, až 45 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-30-345787
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme schopné svářeče nejen s praxí, ale uvítáme i absolventy. Zakázek je spousty, takže hledáme 10 až 15 svářečů. Nejčastěji sváříme metodou MAG, ale ti, co mají zkušenosti se svářením MIG či TIG jsou pro nás zajímaví také. Zkoušky pro evropské svářecí normy jsou plně hrazené zaměstnavatelem.Jedná se převážně o práci v jednosměnném režimu a opravdu ve výjimečných případech potřebujeme práci na směny dvě. Mzdy se odvíjí od úkolových norem a tyto normy jsou nastavené tak, že průměrný svářeč dosahuje 110% plnění.

Výše mzdy se odvíjí samozřejmě od výsledků a osobnostních předpokladů.

Nástup možný ihned.

Požadavky
  • technické vzdělání

. praxe na pozci svářeče

  • čtení technické dokumentace podmínkou
Benefity

20 dní dovolené + každé 3 roky 1 den navíc

  • dotované závodní stravování