SUPPLY CHAIN MANAGER

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 150 000 Kč
Referenční číslo
8-21-405822-1
Popis pozice

Rádi nastavujete procesy? Máte praxi v oblasti logistiky a celkového supply chain? Domluvíte se anglicky?

Na pozici Supply Chain Managera jsou vašimi úkoly:

  • vést tým zaměstnanců oddělení logistiky, nákupu a plánování
  • efektivně řídit logistické procesy (plánování, dohled, podpora, korekce)
  • management skladového zásobování (příjem, sklad, expedice)
  • zajišťovat efektivitu nastavených procesů v logistice, eliminace rizik
  • komunikace s dodavateli
  • komunikace napříč odděleními
  • dohled nad dodržováním firemních a logistikckých standardů
Požadavky

Komunikativní AJ

Praxe na obdobné pozici (vedoucí nutností!)

Praxe z mezinárodního prostředí

Znalost práce v ERP systému

Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti