SUPPLY CHAIN MANAGER

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
4-21-393924
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost hledá zkušené kandidáty/tky na pozici SUPPLY CHAIN MANAGER. Pokud máte VŠ vzdělání, komunikativní znalost anglického jazyka a zkušenosti na této pozici ve výrobní společnosti, zašlete své CV a probereme více informací.

Náplň práce:

  • plánování, návrh, optimalizace a vyhodnocování výrobních procesů v dodavatelském řetězci
  • optimální řízení materiálových toků
  • řízení dodavatelů a zajištění nepřetržitého zásobování výroby
  • vedení zaměstnanců, jejich podpora a rozvoj
  • péče a optimalizace dodavatelů
Požadavky
  • VŠ vzdělání - SCM/logistika výhodou
  • velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - využiti pro komunikaci s mateřskou společností
  • zkušenost na pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • znalost LEAN managementu - výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení
Benefity
  • Roční finanční bonus
  • 5 týdnů dovolené