SUPPLY CHAIN MANAGER

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
11-21-357567
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte dlouholetou praxi ve vedení logistiky z výrobní společnosti? Zajistíte komunikaci se zahraničními zákazníky i po technické stránce? Pojmy Kanban, FIFO, JIT znáte jako své boty?

Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Právě obsazujeme pozici:

Vaše hlavní úkoly:

  • vedení tří oddělení ve výrobní společnosti: logistika, technická podpora a podpora zákazníků
  • zodpovědnost za logistické procesy ve společnosti
  • jednání s dodavateli a zodpovědnost za celý dodavatelský řetězec
  • optimalizace a neustálé zlepšování chodu oddělení, hledání úspor
  • vedení týmu podřízených
  • sledování a dodržování KPI´s
Požadavky
  • VŠ vzdělání - technické či ekonomické
  • výborná znalost AJ
  • praxe v oblasti vedení logistiky výrobní společnosti
  • znalost systémů Kanban, FIFO, RAW, JIT
  • ochota k zahraničním pracovním cestám - cca 1 týden v měsíci
  • zkušenost s vedením min. 20 lidí
Benefity
  • bonusy
  • příspěvek na dovolenou
  • 25 dní dovolené
  • klouzavá pracovní doba
  • poukázky na volnočasové aktivity
  • závodní stravování