SUPERVIZOR ÚDRŽBY l PARDUBICE l 55 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
5-30-340969
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

FACILITY / ÚDRŽBA

Zkrátka nebudeme to protahovat hledáme VEDOUCÍHO ÚDRŽBY. FACILITY. ÚDRŽBA...tečka :)
Kam? Do Pardubic
Za kolik? Až 55 000Kč
Kdy? Čím dříve, tím lépe
Co budete mít na starosti?
-znalost vedení údržby, nastavení systémů údržby, definice klíčových ukazatelů jejich sledování a vyhodnocování, reporting,
všeobecná znalost výrobních procesů, inženýrské znalosti řešení problémů,
znalost čtení výkresové dokumentace (strojní)

Požadavky

*SŠ /VŠ vzdělání technického směru (optimálně strojní),
*znalost AJ na komunikativní úrovni
*praxe na podobné pozici podmínkou (vedoucí údržby)
*organizační a řídící vlastnosti

Benefity

- Příspěvek na dopravu
- Speciální ohodnocení za zlepšení procesů
- A další standardní odměny jako 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění