STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ| TRUTNOV

Referenční číslo
5-20-357215
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • jednání s dodavateli, vyjednávání cen, řešení problémů
  • poptávání nových materiálů, řešení následných nástrojů a jiných obchodně technických záležitostí
  • projednávání a uzavírání smluv, hodnocení dodavatelů,
  • správa kmenových dat, řešení odchylek
  • nákupní controlling a analýzy
  • práce v systému SAP a v dalších nákupních Toolech
  • Jedná se o samostatnou práci a přímou zodpovědnost za svěřené komodity a oblasti
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost AJ (druhý jazyk výhodou)
  • Praxe v nákupu a s jednáním s dodavateli
  • Pokročilá znalost MS Office a práce s PC
  • ŘP sk. B
  • Flexibilita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvky při významných životních událostech (narození dítěte, životní jubileum), systém volitelných benefitů
  • Podle pracovní pozice nabízíme pružnou pracovní dobu, home office, jazykové vzdělávání, školení a kurzy pro další osobnostní a profesní