STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
6-20-358738
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nová pracovní příležitost mimo automotive - Strategický nákupčí. Vyhovuje Vám hodně samostatná pozice, kdy máte definované úkoly, ale rozhodně nečekáte, že Vás někdo povede za ruku? Pak jste náš člověk.

Pro Vysočinu klasika - nákup technických komodit. Nebudete manažer. Nepovedete tým - budete řídit sami sebe v profi týmu mezinárodní společnosti. Strategické myšlení, silné zkušenosti v nákupu, profesionální AJ.

Zní to zajímavě? Je to zajímavé! Pro více informací reagujte na pozici s přiložením profesního životopisu v angličtině.

Vaším úkolem bude:

  • tvorba a zavádění nákupní strategie
  • důraz na kvalitu dodavatelské spolupráce a snižování nákladů
  • sestavování a plnění ročních plánů nákupních projektů a úspor
  • správa a rozvoj dodavatelů, jejich hodnocení vzhledem k dodržování smluvních podmínek
  • kontaktní osoba pro klíčové dodavatele
  • spolupráce s mezinárodním týmem
  • reporting na zahraniční centrálu
Požadavky
  • profesionální obchodní AJ
  • 5 let praxe na pozici strategický nákupčí
  • pracovní zkušenosti v mezinárodním prostředí
  • silné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • velmi dobré strategické uvažování
  • důslednost při plnění cílů, orientace na výsledky, efektivita, systematičnost
  • ŘP sk. B, aktivně
Benefity
  • pravidelné bonusy
  • týden dovolené navíc
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky