STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-23-402171
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se již nějaký pátek v oddělení nákupu a znáte také strategický nákup z vlastní praxe? Domluvíte se anglicky? Tak mi neváhejte poslat své CV! aktuálně obsazuji pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Vaše úkoly:

  • Rozvoj strategie nákupní politiky a její organizace
  • Zajišťování nákupu strategických komodit kovovýroby
  • Jednání s dodavateli, vyjednávání cen
  • Podílení se na projektech v oblasti nákupu
  • Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
  • Provádění výběrových řízení, hodnocení a rozvoj dodavatelů
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2 - jednání s dodavateli a nadřízeným
  • Min. 3 roky praxe v oblasti strategického nákupu
  • Znalost nástrojů MS Office
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Mnoho zaměstnaneckých akcí - cyklo-akce, pravidelný badminton, běžecké závody, výlety, vstupenky na hokej
  • Dlouhodobé jazykové kurzy
  • Volnočasové benefity