STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | LIBEREC | 55 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-20-405965-1
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici nákupčího a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Pozice: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | LIBEREC | 55 000 KČ

Vaší náplní práce bude:

  • Objednávání materiálu a služeb a následné zpracovávání faktur
  • Komunikace s dodavateli a sjednávání cen, uzavírání smluv
  • Provádění průzkumu trhu
  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Příprava a provádění výběrových řízení
  • Práce v SAPu a správa nákupních dat
  • Nákupní strategie ve spolupráci s centrálním nákupem
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenosti s vedením výběrových řízení, nákupní strategií
  • AJ na úrovni B2 - pro denní komunikaci
  • SAP výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací školení a jazykové kurzy