Strategický nákupčí | až 70.tis! | TACHOVSKO

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-20-406670-1
Popis pozice

Máte zkušenost ve strategickém nákupu? Komunikace v angličtině a orientace ve výkresovce vám nedělá problém?

Pokud hledáte zajímavou příležitost, tak zašlete CV!

A co Vás na této pozici čeká?

  • zaštítění strategického nákupu přidělné komodity do výroby
  • výběr vhodných dodavatelů, hodnocení dodavatelů
  • komunikace a vyjednávání s dodavateli (s tuzemskými i zahraničními)
  • dohled nad dodržováním smluvních podmínek s dodavateli
  • pravidelný reporting
  • vedení výběrového řízení
  • příprava smluv
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na pozici strategického nákupčího
  • zkušenost z výrobní společnosti - orientace ve výkresech
  • pokročilá úroveň anglického jazyka pro denní využití
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Půlroční a roční bonus
  • Zdarma firemní obědy
  • Cafeterie/Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba