Strategický nákupčí

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-20-359891
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní firmy hledáme Specialistu nákupu/nákup surovin.

Pokud máte zkušenosti nákupem minmálně 1 roky, zašlete mi svůj životopis. Vhodné i pro absolventy.

  • řízení, sledování a optimalizace nákladů ve svěřeném portfoliu – nákup
  • koordinace aktivit s centrálním nákupem mateřské společnosti
  • řízení obchodního vztahu s dodavateli
  • výběr a hodnocení dodavatelů
  • pravidelné a přesné vyhodnocování požadavků interních zákazníků, v návaznosti na to příprava výběrových řízení a kontraktů v požadovaných termínech a rozsahu
  • podpora vedoucího technického nákupu
  • příprava požadovaných reportů pro svěřené oblasti
  • vyhodnocování nabídek, vystavení objednávek, uzavírání smluv
  • analýza dodavatelského trhu
  • kontakt s dodavateli, a to i v zahraničí
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • praxe s nákupem min 1 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • dobrou znalost práce s MS Office, SAP výhodou
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování