STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-23-392523
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme Seniorního strategického nákupčího, který bude podřízen přímo vedení v USA

Jaká bude náplň práce?

  • Objednávka strojů/linek
  • Strategické plánování nákupu/vyhledávání dodavatelů
  • Smluvní vyjednávání pro klíčové materiály při obchodních jednáních
  • Zodpovědnost za nastavení cen vedoucích ke snižování nákladů
  • Pozice je podřízená mateřské společnosti v USA, reporting v Aj
Požadavky
  • VŠ vzdělání v technicky/obchodním oboru
  • Nebo alespoň 5 let v oblasti strategického nákupu
  • Silná vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Vysoce analytický/technický, sebemotivovaný člověk
  • Vynikající znalost Microsoft Office
Benefity
  • Pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu 1350 Kč
  • Stravenky v hodnotě 100 - 150Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příplatky za noční/ víkendy
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Výuka AJ v pracovní době