STRATEGICKÝ NÁKUP | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
33 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
6-23-406942-1
Popis pozice

Máš středoškolské vzdělání?

Dokážeš číst výkresovou dokumentaci?

Mluvíš anglicky nebo německy?

Obsazujeme pozici v nákupu!

  • Plánování nákupů
  • Vyhledávání a výběr nových dodavatelů
  • Proces vedení výběrového řízení pro nové dodavatele
  • Vyjednávání smluvních podmínek za účelem snížení nákladů
  • Spolupráce se stávajícími dodavateli a řízení dodavatelských vztahů
  • Řízení procesu nákupů a dodávek od dodavatelů
  • Správa nákupních procesů spojených se svěřenými projekty
  • Spolupráce s oddělením kvality při dodavatelských auditech
Požadavky
  • Min. SŠ výhodou technický směr
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v nákupu - výrobní společnost výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odměny
  • Možnost Home Office