STAVEBNÍ PROJEKTANT

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-383025-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s projektováním pozemních staveb a umíte pracovat v AutoCAD? Máme pozici pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:

  • odpovědnost za zpracování komplexní dokumentace
  • příprava konstrukčních řešení a technické výpočty (stavební část a technologická zařízení) ve všech stupních projektu
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • tvorba vzorových dokumentů, výkresů a šablon
  • odpovědnost za administraci projektové dokumentace
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti se zpracováním stavebních výkresů a s prováděním technických výpočtů
  • znalost vytváření projektů v programu AutoCAD
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • systematický přístup a odpovědnost
Benefity
  • stravenky
  • sick days
  • další vzděláváníí