STAVEBNÍ INŽENÝR | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
8-5-401924-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vystudovaný stavební obor? Domluvíte se anglicky? Právě obsazujeme Stavebního inženýra v Ústeckém kraji!

Budete mít na starosti:

  • Přípravu technických podkadů
  • Zodpovědnost za správnost zpracované dokumentace
  • Výběrová řízení v rámci projektů
  • Revizi smluv
  • Tvorbu posudků k nabídkám projektů
  • Spolupráce s kolegy napříč odděleními
  • Projektovou přípravu, včetně správnosti a efektivnosti
  • Technický dozor při realizaci projektů
Požadavky

Je zapotřebí, abyste měli:

  • vystudovanou VŠ/SŠ tehcnického směru (ideálně stavební obor)
  • komunikativní AJ
  • znalost platné legislativy související s přípravou, realizací i kolaudací staveb (zákon č. 186/2006 Sb.) výhodou
  • zkušenosti z realizace staveb velkou výhodou
  • ŘP skupiny B
  • možnost předložení referencí z účasti na větších projektech (není podmínkou!)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel