STAVBYVEDOUCÍ | POZEMNÍ STAVBY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-5-404472-4
Popis pozice

Jste zkušený stavbyvedoucí? Máte zkušenosti s pozemními stavbami?

Pokud ano pošlete nám svůj životopis!

Vaším úkolem bude:

  • řízení stavební zakázky (region Praha a středočeský kraj)
  • budete odpovídat projektovému manažerovi stavby
  • koordinovat nasazení vlastních kapacit, mechanizaci a dodavatele
  • účastnit se jednání s technickým dozorem i zástupci investora
  • zabezpečovat a koordinovat dodávky materiálu
  • odpovídat za výslednou kvalitu projektu
  • kontrolovat dodržování pravidel BOZP a pořádku na stavbě
Požadavky
  • Minimálně SŠ ideálně stavebního směru
  • Výhodou autorizace ČKAIT