STAVBYVEDOUCÍ | LIBERECKÝ KRAJ | AŽ 60 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-5-405036-3
Popis pozice

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí? Hledáte novou výzvu? Neváhejte se mi ozvat! VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Pozice: STAVBYVEDOUCÍ | LIBERECKÝ KRAJ | AŽ 60 000 KČ

Náplň práce:

  • Samostatně, odborně, zodpovědně řídit stavbu
  • Vedení 20 - 25 lidí
  • Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, a dodavatelům
  • Řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity dodavatelů
  • Zabezpečit plnění časového harmonogramu prací
  • Zajisti řádné vedení stavebního deníku
  • Zajisti dodržování BOZP a PO předpisů a směrnic
Požadavky
  • Min. SOÚ vzdělání
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Vhodné pro absolventy
  • Znalost práce na PC
Benefity
  • Služební automobil pro soukromé účely
  • Finanční odměny
  • 4 týdny dovolené
  • Možnost HO