STAVBYVEDOUCÍ l 90 000 Kč l AUTO + BONUSY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-5-394481-14
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb už od roku 1989, rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici:

STAVBYVEDOUCÍ

Co bude Vaší náplní práce?

  • dohled nad stavebními projekty v lokalitě Praha a středočeský kraj
  • řízení stavební činnosti podle projektové dokumentace
  • zajišťovaní organizace staveniště
  • koordinace práce mistrů
  • kontrola kvality provedené práce
  • dodržování časového harmonogramu staveb
  • vedení stavebního deníku
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru pozemní stavby
  • počítačová zdatnost (znalost programu Buildpower výhodou)
  • zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou, ne však podmínkou
  • dobré organizační a komunikační dovednosti, důslednost a pečlivost
  • časová flexibilita
  • ŘP sk. B
Benefity
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenkový paušál 80 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • služební automobil pro soukromé účely
  • proplacené přesčasy
  • podíl na zisku ve výši až 2,5 násobku měsíční mzdy