Stavbyvedoucí junior | Praha | až 45 000

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-400226-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste čerstvě po škole? A rádi by jste získali zkušenosti na pozici stavbyvedoucího? Domluvíte se anglicky nebo německy?

Tak hledáme právě Vás na pozici stavbyvedoucí

Co Vás čeká na téhle pozici?

  • Spolupodílení se stavbyvedoucím na komplexním chodu stavby
  • Orientace a vedení stavebního deníku
  • Kontrola dodržování harmonogramu stavby
  • Kontrola dodržování stavebních norem
  • Vedení stavební čety
Požadavky
  • min. SŠ/VŠ nejlépe stavebního směru
  • znalost práce na PC
  • předchozí zkušenost na stejné pozici výhodou
  • odborné zkoušky K-03, nebo K-05 velkou výhodou
  • ŘP skupiny "B", aktivní řidič
  • znalost Aj, nebo Nj na komunikativní úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • v případě nemoci dorovnání nemocenské do výše základní mzdy
  • MultiSport kartu
  • školení a další prohlubování kvalifikace