STAVBYVEDOUCÍ - dopravní stavby

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-5-380885
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako stavbyvedoucí? Umíte sestavit rozpočet zakázky a vyřídit fakturaci? Nechybí Vám komunikační a organizační schopnosti pro vedení týmu? Potom čtěte dál!

Hledáme STAVBYVEDOUCÍHO!

Co Vás čeká:

  • samostatné vedení, koordinace a řízení práce na stavbě
  • vedení stavebních postupů, vč. stavební techniky
  • zpracování rozpočtů a podkladů pro fakturace
  • vedení stavební dokumentace - předávací protokoly, dodací listy, stavební deník, docházka zaměstnanců
  • organizace práce stavebních dělníků
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, obor dopravní stavby výhodou
  • min. 1 rok praxe v oboru na stejné pozici
  • znalosti pro sestavování rozpočtů
  • schopnost provádění fakturací stavebních prací
  • komunikační, organizační a manažerské dovednosti
Benefity
  • stravenky v hodnotě 130 Kč
  • týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • úhrada zvyšování kvalifikace
  • fondy pro děti - tábory, kroužky
  • mimořádné odměny dle výkonu a aktivity - poukázky do OC, do sauny, bazénu