STAVBYVEDOUCÍ | 5 týdnů dovolené | služební auto

Referenční číslo
2-5-345651
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ

Co bude Vaší náplní práce:

  • dohled na stavební projekty v lokalitě Zlín a okolí
  • řízení stavební činnosti podle projektové dokumentace
  • zajišťovaní organizaci staveniště
  • koordinace práce mistrů
  • kontrola kvality provedené práce
  • dodržování časového harmonogramu staveb
  • vedení stavebního deníku
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru pozemní stavby
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • flexibilita
  • ŘP sk. B
  • motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska
  • služební automobil pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, PC