STAVBYVEDOUCÍ | 5 týdnů dovolené

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-40-345162
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Významná česká stavební společnost působící jako generální dodavatel staveb rozšiřuje tým a hledá uchazeče na pozici

STAVBYVEDOUCÍ.

Vaší náplní práce bude:

  • řízení a organizace stavebních prací, přímé řízení stavebních dělníků i pracovníků subdodavatelských firem
  • dodržování a kontrola technologických postupů a kvality prováděných prací
  • vedení stavebního deníku
  • shromáždění veškerých dokladů, atestů certifikátů a následné předání přípravě stavby
  • provádění prací s ohledem na dodržování platné legislativy, předpisů BOZP, PO
  • dodržování vnitřních předpisů společnosti, smluvních podmínek, dílčích termínů i konečného termínu stavby
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • odborné znalosti v oblasti stavebních prací
  • právní rozhled - znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • schopnost technického a ekonomického řízení stavby
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravu
  • penzijní připojištění