Stavbyvedoucí

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-5-381739
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte několikaletou praxi jako stavbyvedoucí a nevadí Vám cestování? Chcete pracovat na zajímavých projektech, kde přesnost a preciznost hraje prim a dobře si u toho vydělat? Těšíme se na Vás.

Náplň práce:

  • odpovědnost za celý projekt - výstavbu u klienta
  • komunikace se zákazníky, subdodavateli, zaměstnanci
  • koordinace týmu, rozdělování práce a kontrola
  • účast na dílenském plánování a plánování montáže
  • vedení stavebního deníku, stavebních listů, fakturace stavebních prací
  • spolupráce s projektovým manažerem i zbytkem projektového týmu
Požadavky
  • vzdělání v oboru stavebnictví
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • zkušenosti s koordinací více stavebních projektů souběžně jsou velkou výhodou
  • plynulá NJ nutností
  • přesnost a preciznost
  • ochota cestovat (Německo, Rakousko)
  • řidičský průkaz sk.B
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Telefon, notebook
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce