BUSINESS UNIT MANAGER | IT recruitment | Grafton

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
18-14-333495
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud v novém zaměstnání hledáte spojení profesionálních firemních služeb, obchodu, vedení lidí a nastavování nových strategií, toto může být příležitost právě pro vás.

Grafton Recruitment je předním poskytovatelem řešení pro nábor a talent management s více než 30 lety zkušeností. Již v roce 2018 jsme se stali členy GI Group, a stali se tak součástí globální společnosti s rozšířeným portfoliem služeb ve více než 40 zemích v Evropě, Americe, Asii a Africe.

Díky rozšíření portfolia služeb v oblasti IT náboru hledáme zkušeného manažera, který bude nejen spravovat nynější náborovou strategii a vést tým konzultantů, ale dokáže implementovat službu IT contracting na český trh.

Co budete mít na starosti?

  • Zodpovědnost za svěřenou oblast skrz přímé vedení zkušených konzultantů, v budoucnu vedení Team Leadera.
  • Client management: dohled nad udržením dostatečného počtu klientů, podpora a provádění aktivního business developmentu, navázaní dlouholetého partnerství a vybudování loajality u klíčových klientů.
  • Vypracovat ve spolupráci s nejvyšším vedením strategii uvedení služby na trh, základem bude analýza fungování tohoto businessu v rámci skupiny GI Group v zahraničí.
  • Aktivně komunikovat s klienty za účelem zjištění poptávky po této službě, úprava služby dle požadavku klientů.
  • Rozhodovat o zapojení a spolupráci regionálních poboček.
  • Spolupracovat na budování nového týmu, který bude mít „delivery“ této služby na starosti, příp. vybírat stávající pracovníky, zajistit zaškolení na nový produkt a uvést jej do praxe.
Požadavky
  • Praxe na obchodní pozici v profesionálních firemních službách.
  • Alespoň základní orientace v IT náboru.
  • Porozumění IT terminologii.
  • Zkušenosti s vedením lidíi.
  • Angličtina na plynulé konverzační úrovni.
  • Zkušenost s uvedením nové služby na trh velkou výhodou.
  • Mít zodpovědnost za celý implementační proces nové HR služby.
  • Možnost odborného vzdělávání, vzdělávání v manažerských dovednostech.
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den.
  • Až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days).
  • Multisport karta.
  • Jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou (skupinové/individuální).
  • Penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy).
  • Kanceláře v Palladiu v centru Prahy.