SPRÁVCE SÍTĚ|OSTRAVA| až 45.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-15-370568
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený Správce sítě, který by rád zúročil své zkušenosti v úspěšné výrobní společnosti, která je jedničkou na světě v oblasti svého působení?

Pak se nám ozvi, možná hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

  • správa serverů na platformě WINDOWS
  • správa koncových zařízení a uživatelů
  • aktivní komunikace s uživateli
  • správa aktivních síťových prvků
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (IT směr velkou výhodou)
  • zkušenosti s působením na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost: MS Windows server 2008/2012 , MS Windows 7/10
  • znalost: TCP/IP, Active Directory, WiFi konfigurace, MS Office 2010
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • komunikační schopnosti, analytické myšlení
Benefity
  • měsíční bonusy a motivační odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • a další...