SPRÁVCE KMENOVÝCH DAT V SAP

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-1-393099-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi samostatnou, precizní práci, komunikaci s lidmi a rádi byste využívali angličtinu?

Pošlete nám své anglické CV. Hledáme SPRÁVCE KMENOVÝCH DAT.

Co si pod tímto názvem představit?

  • budete kontrolovat zadaná data v systému SAP, která se týkají materiálového hospodářství
  • budete dbát na aktuálnost a správnost zadaných dat
  • čekají Vás analýzy zadaných hodnot a informací a jejich následná interpretace vedení a dalším oddělením v rámci firmy
  • budete se podílet na mezinárodních projektech a spolupracovat s kolegy ze zahraničí
  • nemine Vás ani sledování vývoje zpracováných dat

Pokud by Vás bavilo pracovat v mezinárodním prostředí a využívat angličtinu pro denní komunikaci, tak už na nic nečekejte a pošlete nám svůj anglický životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky
  • Velmi dobrá znalost SAP, znalost modulu MM bude velkou VÝHODOU
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel
  • Komunikativní znalost AJ na úrovni B2
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení, schopnost práce s daty
  • Pečlivost, samostatnost

Svůj životopis zasílejte v ANGLICKÉM JAZYCE

Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města