SPRÁVCE BUDOVY | START-UP | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
5-5-352909
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Máte vystudovaný obor: elektrikář/správa budov/technické zaměření/údržba apod.?

Víte, jak to chodí ve výrobních firmách?

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže se starostí o technologické zařízení budovy výrobního závodu, ale zároveň se nebojí ve výrobě něco opravit. Je to nová moderní budova, která byla vybudovaná na "zelené louce".

Na této pozici:

  • budete pravou rukou při servisu, kontrol a údržby vybavení a také technologií budovy
  • budete komunikovat a spolupracovat s externími dodavateli
  • budete přemýšlet, kde můžeme být efektivnější a lepší. Kde můžeme ušetřit čas i peníze
  • budete dodržovat bezpečnost práce a ochranu svého zdraví i svých kolegů
Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • praxe v oblastech - údržba, elektrika, chod budovy apod.
  • schopnost komunikace v AJ
  • Vyhl. 50/1978, §5 velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • stravenky
  • Cafeterie
  • bezplatné vedení účtu
  • zcela nová výrobní společnost