SPRÁVCE BUDOV

Referenční číslo
12-5-394017
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti facility managementu a přemýšlíš nyní o změně? Tak to mám pro tebe skvělou příležitost!

Do našeho týmu nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici SPRÁVCE BUDOV!

Co bude náplní tvojí práce?

  • zpracovávání plánu údržby a oprav budov
  • vyhodnocování závad a navrhování efektivních řešení
  • vedení výběrových řízení subdodavatelů
  • zajišťování provozu technického zařízení budov
  • vypracovávání interních předpisů
  • zabezpečení revize strojních zařízení
Požadavky
  • dokončené SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace v problematice facility managementu
  • alespoň základy AJ nebo NJ
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • spolupráce se zahraničními kolegy
  • závodní stravování