Specialista/ka privátních značek

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
43 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
19-19-382493
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s tvorbou designu produktů či jiné pozice zaměřené na obalový design, tvorby artworků v rámci privátních značek?

Máme pro Vás příležitost právě nyní!

Jako Specialista/ka privátních značek budete mít na starost:

  • Kompletní proces vývoje designových artworků k produktům privátních značek
  • Komunikaci s designovými agenturami (denní báze)
  • Interními a externí komunikaci (jednání s partnery, komerčním a právní oddělením atd.)
  • Přípravu marketingového supportu privátních značek ve spolupráci s komunikačním oddělením
  • Participace na přípravě plánu/strategie & realizace vybraných značek
  • Cenové kalkulace a buget management
  • Reporting z interních dat
  • Analýza konkurence
Požadavky
  • Předchozí praxe v marketingu (orientačně 2 roky)
  • Zkučnost v oblasti FMCG (výhodou)
  • Zkušenost s NPD či s tvorbou a schvalováním designových artworků (výhodou)
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Fokus na design a smysl pro detail
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno, dny volna navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Multisport kartu