SPECIALISTA ZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮ | 30 000 - 40 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-14-386466
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád/a pracuješ s lidmi, jsi pečlivý/á, administrativa Tě neděsí a domluvíš se česky a ukrajinsky případně i rusky?

Pokud ano, jsi náš člověk, obsazujeme pozici specialisty zaměstnávání cizinců.

Hledáme komunikativního člověka, který bude úzce spolupracovat s týmem pracovníků z Ukrajiny, vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem. Ideální kandidát se s administrativou dokáže bez zaleknutí popasovat, je pečlivý a nedělá zbytečné chyby, domluví se ukrajinsky a výjimečně mu nedělá problém sednout do auta a dojet na úřad.

Tvým úkolem bude zpracování všech potřebných dokumentů pro vyřízení dlouhodobých a krátkodobých pracovních víz.

To mimo jiné znamená:

  • úzká komunikace s vedoucími pracovníky a zaměstnavatelem
  • komunikace s úřadem práce a s OAMPem
  • komunikace s kandidáty
  • hlídání potřebných termínů a lhůt

Klienty máme po celé České republice, nicméně Ty vše zvládneš z pohodlí naší krásné Jihlavské kanceláře.

Požadavky

Na pozici specialisty budeš potřebovat:

  • komunikativní znalost českého a výbornou znalost ukrajinského jazyka. Ruský jazyk je výhodou.
  • velmi dobré komunikativní dovednosti
  • pečlivost a důslednost
  • aspoň nějaké prokazatelné zkušenosti s procesem krátkodobých nebo dlouhodobých pracovních víz
  • řp. sk. B
Benefity
  • stravenkový paušál
  • 4 týdny dovolené a dalších 6 dní placeného volna navíc
  • body do benefitního programu (nákupy v lékárnách, platba kulturních akcí atd.)
  • propracovaný systém zaškolení
  • částečná možnost Home Office