Špecialista zákazníckej podpory v Aténach CZ/SK

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
20-6-356717
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skončil/a si práve školu a nevieš čo s načatým letom? Chceš získať nové skúsenosti z pracovného života, ale zároveň si chceš užiť letné počasie pri mori? Láka Ťa pracovať v modernom prostredí v inej krajine a nebojíš sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? V takom prípade ide o kombináciu presne toho, čo hľadáš.

Náš klient je renomovaná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa podieľa na rôznych zaujímavých celosvetových projektoch, ako napríklad Pandora, Microsoft, Canon, Netflix, Volkswagen, či Audi. V rámci jedného z týchto projektov by si pracoval aj Ty, pričom spoločnosť ponúka kompletné zaškolenie.

Ako špecialista zákazníckej podpory bude Tvojou hlavnou úlohou komunikácia v češtine alebo slovenčine na jednom zo spomínaných projektov prostredníctvom pasívnej infolinky. Preto, ak rád/a komunikuješ s ľuďmi, neprestávaj čítať.

Do Grécka nemusíš cestovať sám/a. Je tu možnosť so sebou vziať i kamarátov, priateľa/priateľku, zatiaľ čo spoločnosť Vám všetkým uhradí náklady spojené s vycestovaním. Budeš mať jedinečnú príležitosť spoznať mnoho nových ľudí z rôznych kultúr a národností. K tomu budeš súčasťou početnej komunity Čechov a Slovákov v Aténach.

Hlavná náplň práce:

  • Starostlivosť o zákazníkov cez pasívnu infolinku (telefonicky/chatom/ e-mailom)
  • Zodpovedanie roznorodých otázok zákazníkov ohľadom produktov
  • Kreatívna implementácia nových riešení
  • Podielanie sa na tvorbe projektov
  • Priama komunikácia a občasná spolupráca s kľúčovým klientom spoločnosti
  • Rozličné administratívne úlohy
Požadavky
  • Komunikatívna znalosť anglického a pokročilá znalosť českého/ slovenského jazyka
  • Ochota presťahovať sa do Atén
  • Záujem o komunikáciu
  • Organizačné a koordinačné schopnosti
  • Individuálny prístup, tímová spolupráca a osobná efektivita
  • Predošlá skúsenosť v tomto odvetví (napr. Zákaznícka podpora, telefonické centrum, administratívne úlohy) je plus

Oslovila Ťa táto pracovná príležitosť? Neváhaj a pošli nám Tvoje CV v anglickom jazyku!

Benefity
  • Bohatý relokačný balíček (jednosmerná letenka, ubytovanie na 2 týždne v hoteli, pomoc s nájdením ubytovania, s vybavením potrebných dokladov, daní, či s otvorením bankového účtu)
  • Trinásty a štrnásty plat
  • Bonus za produktivitu až do 200 EUR
  • Jazykové kurzy gréčtiny
  • Plný príspevok na verejné zdravotné poistenie a zdravotný balíček zahŕňajúci lekárske prehliadky či dentálnu starostlivosť
  • K dispozícii firemný lekár, zdravotná sestra a psychológ
  • Bonus za odporučenie
  • Účasť na spoločenských firemných akciách
  • Udalosť „Týždeň zdravia“, meditačná jóga, antistresové programy
  • Rôzne akcie, spoločné párty a aktivity (napr. výlet loďou hradený spoločnosťou)
  • Možnosť pracovať z domova (HO) z akejkoľvek oblasti Grécka
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search