SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | STROJÍRENSTVÍ | MALOSÉRIOVÁ VÝROBA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-6-357271
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro tradiční výrobní společnost, která aktuálně zavádí nové procesy, hledáme šikovného kandidáta na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU. Jestli jste na podobné pozici působili, nebo Vás tato oblast zajímá, čtěte dál!

Na pozici budete zodpovědný za:

  • denní komunikaci se zákazníkem
  • denní komunikaci s odděleními napříč společností
  • zajištění průchodu zakázky firmou včetně kontroly podkladů
  • zápis a kontrola zakázek v interním SW
  • odpovědnost za přípravu podkladů pro smlouvy (nabídkový list, kalkulace, objednávky)
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • výborné komunikační schopnosti
  • pokročilá úroveň angličtiny pro denní komunikaci
  • schopnost zvládat několik různých projektů najednou
  • schopnost efektivně řešit problémy
  • výborná znalost MS Office, znalost ERP systému
  • technické myšlení
  • výhodou zkušenost ze strojírenství a znalost SAP
  • výhodou znalost německého jazyka
Benefity
  • roční odměna a vánoční bonus
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podnikové jazykové kurzy
  • odměny při pracovních a životních výročích