SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ + NJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-6-392693-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Cítíš, že spokojenost zákazníka je prvním místě? Přesně takového SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉHO SERVISU hledáme!

Čeká tě správa celého procesu objednávky od přijetí, založení do systému, komunikace nesrovnalostí, potvrzování dodacích termínů až po nastavení platebních a dodacích podmínek.

Budeš k tomu potřebovat komunikovat v angličtině a němčině. Máš na to?

Tak na nic nečekej a zašli životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ a NJ
  • samostatnost, pečlivost
  • prozákaznický přístup
Benefity
  • příspěvek za docházku, výkonností prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění