SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | PRAHA 8

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
2-6-360836
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro světového lídra v oblasti zabezpečovacích systémů hledáme šikovného kolegu na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU!

Budete zodpovědný za:

  • zpracování zákaznických objednávek v informačním systému
  • zákaznický servis, telefonickou a emailovou komunikaci se zákazníkem
  • podporu obchodnímu týmu
  • koordinaci výrobních a dodacích termínů
  • fakturaci
Požadavky
  • SŠ ekonomického směru/technické zaměření
  • praxi na obdobné pozici v oboru zákaznické péče (B2B) výhodou
  • základní znalost účetních procesů (fakturace/dobropisy)
  • výborná uživatelská znalost práce na PC (Outlook, Excel, ERP výhodou)
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • zákaznický přístup
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • komunikativní znalost AJ výhodou
Benefity
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • home office