SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-18-357177
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti? Chcete se podílet na nových projektech v odvětví, které je stabilní a má velký potenciál? Rád Vám po telefonu sdělím další informace, takže neváhejte zaslat svůj životopis.

Co bude Vaším úkolem:

  • zajišťování projektů v rámci zákaznické kvality
  • řízení zákaznických reklamací - detailní analýza chyb a zpracování reportů
  • občasné služební cesty přímo k zákazníkovi
  • posuzování a vyhodnocování rizik v oblasti zajištění kvality v sériovém procesu
  • operativní řešení požadavků na výrobek a proces v oblasti zajištění kvality
Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • praxe v oboru automotive v oblasti kvality
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • ochota cestovat ( jedná se o výjezdy k zákazníkovi )
  • dobré komunikační dovednosti a s tím spojený pro-zákaznický přístup
  • technické a analytické myšlení
Benefity
  • jazykové kurzy
  • pracovní dobadocházkový fond
  • masáže na pracovišti