SPECIALISTA VÝROBY - vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
4-11-346396
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Rádi byste svou kariéru nastartovali ve společnosti, která Vám nabídne zajímavé podmínky a kde máte možnost kariérního růstu? Pak neváhejte a ozvěte se, právě hledáme vhodného kandidáta na pozici: "SPECIALISTA VÝROBY".

Náplň práce:

  • podílení se na organizaci části výroby
  • příprava školení
  • vyhodnocení dat
  • reporting
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • u SŠ vzdělání praxe min. 1 rok ve výrobní společnosti, u VŠ kandidátů praxe výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. úroveň B1)
  • technický background
Benefity
  • 13 mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • variabilní složka mzdy
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění