SPECIALISTA VÝROBY - ELEKTRO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-9-360834
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost, podnikající ve strojírenském, elektrotechnickém, ale i zdravotnickém a energetickém průmyslu hledá specialistu výroby.Výrobky této společnosti mimo jiné pomáhají zachraňovat životy a ochraňují životní prostředí.

Jaká bude Vaše náplň práce :

  • Stanete se důležitou součástí týmu technického oddělení. Budete navrhovat zkušební moduly a přístroje do výroby.
  • Budete analyzovat možné příčiny vad, řešit technické problémy ve výrobě navrhovat následná opatření, opravovat elektrické stroje, testery.
Požadavky
  • SŠ elektrotechnického směru (nebo relevantní praxe)
  • komunikativní znalost němčiny či angličtiny
  • máte-li dále zkušenost s kabelovou výrobou a už jste pracoval s kabelovými testery, zkušebními moduly nebo jste prováděl elektrické zkoušky kabelových svazků, pak je to pro Vás výhoda :-)
Benefity
  • motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • roční bonus na dovolenou a Vánoce
  • pravidelné roční zhodnocení platu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • práce s moderními technologiemi
  • příspěvek na dopravu
  • možnost absolvování odborných školení