SPECIALISTA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-30-331816
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů, nebojíte se nových výzev a hledáte fajn společnost, která Vám dá možnost se pousnout profesně výš?

Napište nám!

Hledáme SPECIALISTU VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ!

Vaší náplní práce bude :

  • Udržování stabilního chodu strojového parku vstřikova-cích strojů v celém závodě
  • Dohled nad dodržováním technologického postupu na strojích
  • Optimalizace procesu vstřikování a spotřeby materiálu
  • Výhradní odpovědnost za sériové stroje – jejich servis, údržbu a případné modifikace
  • Zajištění technicky správného a hospodárného postupu při servisu, údržbách a používání vstřikovacích strojů
  • Sledování efektivity, kvality a provozních nákladů svěře-ných zařízení
Požadavky
  • Technické vzdělání – studium technologie zpracování plastů velkou výhodou
  • Praxe v oblasti vstřikování plastů
  • Znalost vstřikovacích forem a technologických proce-sů vstřikování plastů
  • Znalost optimalizace procesu, odstraňování vad pro-duktu – rozměry/vzhled
  • Schopnost navrhovat řešení oprav při servisních čin-nostech a sám je i vykonat
  • Komunikativní úroveň AJ nebo NJ
Benefity
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Moderní a příjemné pracovní zázemí
  • Velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
  • Pravidelný roční nárůst mzdy
  • Možnost absolvování odborných a jazykových školení
  • Pět týdnů dovolené
  • Jistotu a zázemí stabilní rozrůstající se společnosti