FAKTURANT/KA s AJ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
7-7-392057-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní firmu hledáme FAKTURANTY, kteří budou komunikovat s obchodními partnery v Čechách i v zahraničí a budou mít na starosti zpracování došlých faktur v SAP.

Čeká na Vás příjemné moderní prostředí v centru Českých Budějovic, možnost práce z domova a spousta dalších benefitů.

Důležitá je pro nás praxe nebo vzdělání v oboru financí, komunikativní znalost angličtiny a týmový duch.

Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky

Hledáme lidi s otevřenou hlavou, kteří nám zapadnou do týmu. Táhneme za jeden provaz, proto chceme pracovat v dobré atmosféře!

  • Neobjedeš se však bez diplomu, či praxe z ekonomie, financi, účetnictví.
  • Nutná je také znalost angličtiny – jak jinak v mezinárodní firmě. Úroveň B2 je proto naprostý must have.
  • Velkým plusem je znalost němčiny, francouzštiny, či italštiny, kterou určitě u náš zúročíš.
  • Chceme vidět tvoje nadšení pro práci s čísly, řešení problémů, ale i týmovou spolupráci.

Absolventi jsou samozřejmě vítání!

Benefity
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města