Specialista trhu/ Pricing manager

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-19-350952
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti s letitou historií, v samotném srdci města Ústí nad Labem, hledáme jak zkušené odbroníky, tak čerstvou sílu z absolventských řad. Na pozici specialisty trhu/ pricing managera máme připravenou zajímavou pracovní náplň:

  • kompletní analyzování trhu včetně konkurenčího prostředí
  • pečlivé sledování cenových statistik a pohybu cen materiálu
  • na zkušenější kandidáty pak čeká tvorba cenové politiky, ceníků na měsíční bázi a analýza pravidelných reportů
  • příprava a podílení se na realizaci ročních výhledových plánů a strategií
  • podrobné analyzování společnosti v tržním prostředí včetně dalších vlivů a cenových oblastí
Požadavky

Specialista trhu/ Pricing manažer, kterému rádi poskytneme příležitost:

  • středoškoleské/vysokoškolské vzdělání (nejlépe chemického, ekonomického či technického směru)
  • znalost anglického jazyka na úrovni bezproblémové komunikace
  • dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
  • analytické myšlení, pozitivní přístup k práci
  • aktivní řidičské schopnosti (sk. B)
Benefity
  • pracovní doba stanovená na 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborný rozvoj zaměstnanců, intenzivní jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel