SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY | B2B | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-6-361082
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro světového lídra v oblasti zabezpečovacích systémů hledáme šikovného kolegu na pozici SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY.

Budete zodpovědný za:

  • přímou technickou podporu zákazníka
  • komunikaci ohledně technických specifik s dodavatelem a zákazníkem
  • přijímaní a včasné řešení (vzdáleně anebo přímo na místě) ad hoc servisních požadavek, plánovaných servisních úkonů apod.
  • implementace aktualizací SW a jejich nastavení u zákazníka
  • zaškolení uživatelů do přístupového systémů

vedení celého procesu reklamace od přijetí po její ukončení

  • evidenci reklamací
  • komunikaci a delegování reklamací na subdodavatele
  • asertivní komunikaci se zákazníky
  • vystavování fakturace reklamačních a servisních zakázek
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického zaměření (elektro výhodou)
  • 2 roky zkušeností na podobné pozici
  • angličtina na úrovni B2 – slovem a písmem (technické konzultace s výrobci)
  • znalost SQL instalace, oprávnění
  • LAN – práce v rámci nastavení portů, sítí, IP adres a pod.
  • PC – instalace služeb a SW
  • znalost MS Office (Excel – CSV soubory)
  • znalost JAVA, jazyk C a Vyhláška 50 §5 sú výhodou
  • zákaznický přístup
Benefity
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • home office