SPECIALISTA SPRÁVY A ÚDRŽBY STROJŮ | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-5-406260-1
Popis pozice

Na pozici SPECIALISTY SPRÁVY A ÚDRŽBY bude vaším úkolem:

  • Spravovat majetek a zajišťovat jeho údržbu
  • Starat se o evidence strojů a dalšího zařízení, kontrolovat stav zařízení, zajištění případných oprav
  • Provádět nákupy a vyřazovat nepotřebné vybavení
  • Podílet se na plánování pravidelné údržby a revizí
  • Analyzovat stav majetku a energetickou spotřebu
  • Účastnit se výběrových řízení pro dodavatele
  • Zpracovávat objednávky a faktury
  • Příprava reportů
Požadavky
  • min.SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk (alespoň úroveň B1)
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní dovednosti
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • zkrácená pracovní týdenní doba
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • závodní stravování
  • vzdělávací školení, kurzy
  • jazykové kurzy
  • Flexipassy